PEJABAT YANG DIPERTUA

1 Haji Mohd Shahadan bin Haji Abdullah, AMK., BCK. Pegawai Tadbir Negeri (Yang Di Pertua) N 54

2 Azwan Azri bin Akashah John Pegawai Tadbir Negeri (Setiausaha) N 44


UNIT AUDIT DALAM

1 Nur Atikah binti Ahmad Zulkifli Penolong Juruaudit W 29


2 Nurhayati Binti Jamil Pembantu Juruaudit W 19




UNIT UNDANG-UNDANG

1 Mohd Hilmi Bin Ghazali Penolong Pegawai Undang-Undang (TBK2) L 32

2 Norazlin Binti Yahya Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

email

ydp@mdbaling.gov.my


setiausaha@mdbaling.gov.my




atikah@mdbaling.gov.my


hayatijamil@mdbaling.gov.my





hilmi@mdbaling.gov.my


norazlin@mdbaling.gov.my

no telefon

04-4701800


04-4701800




04-4701800


04-4701800





04-4701800


04-4701800


UNIT OSC

1 Rozaimi bin Mohd Desa Pegawai Perancang Bandar & Desa  J 41

2 Kamarul Zaman Bin Said Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK1 dan TBK2) JA 36

3 Mohd Hafizullah Bin Ahmad Pelukis Pelan(Seni Bina)/Penolong Pegawai Senibina (TBK1 dan TBK2) JA 36

4 Majidah Binti Khori Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29

5 Siti Nubailah Binti Samsudin Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

6 Md Zahar Bin Md Daud -Pembantu Operasi (TBK1 dan TBK2) N 11



JABATAN PERBENDAHARAAN

1 Norhayati Binti Yaacob Penolong Akauntan (TBK1 dan TBK2) W 32

2 Norisyah binti Ibrahim Penolong Akauntan W 29

2 Norhani Binti Ahmad Penolong Akauntan (KUP) W 29

4 Noor Hidayah Binti Shahir Penolong Akauntan (KUP) W 29

5 Ahmad Yusri Bin Mohamed Yusoff Pembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 22

6 Shahrunizam Bin A. Kadir Pembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19

7 Nurul Farhana Binti Jamaludin Pembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19

8 Noor Baizura Binti Abdul Hamid Pembantu Akauntan (TBK1 dan TBK2) W 19

9 Nur Emiera binti Hanozzy Pembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19

10 Husna Fadzlyana Binti Mohd Fadzilah 9 Pembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19

11 Mohd Rosman Bin Said @ Hassan 680624-02-5719 24-Jun-68 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

12 Aminah Binti Zainal Abidin 760217-02-6028 17-Feb-76 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

13 Rahmah Binti Md Hashim 810312-02-5982 12-Mar-81 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19


UNIT PERHUBUNGAN AWAM DAN KOMUNIKASI KORPORAT

1 Nur Syafirah binti Shahimi Penolong Pegawai Tadbir (TBK1 dan TBK2) N 29

2 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

3 Siti Marliani binti Dzohir Pembantu Tadbir (P/O) N 19

4 Mohamad Taufik Subhi Bin Abdul Ghani Pembantu Awam  H 11



JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN

Siti Norhayati Binti Abdul Rani Penolong Pegawai Tadbir N 32

1 Nur Syamimi binti Fauzeli Pembantu Setiausaha Pejabat N 19

2 Saifullizan Bin Yaakob @ Mat Noh Pembantu Tadbir (P/O) (TBK2) N 22

3 Hajaruladlina Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

4 Phahrol Radzi Bin Noh Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

5 Muhamad Zainudin Bin Saad Penghantar Notis (TBK1 dan TBK2) N 11

6 Mohammad Ismarizal Bin Ismail Pembantu Operasi (TBK1 dan TBK2) N 11

7 Mohamad Kadir Bin Othman Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

8 Mohd Zahir Hassanundin Bin Abd. Kadir Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

9 Zainudin Bin Ahmad Penghantar Notis (TBK1 dan TBK2) N 11

10 Muhamad Hafiz Bin Elias Pemandu Kenderaan H 11

11 Daud Bin Md Isa Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

12 Rahizah Binti Mohd Rahim Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

13 Nurul Izzaty Hanany Binti Elias Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

14 Suria Hayati Binti Mohd Noor Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

15 Siti Robiaton Adawiyah binti Mohd Juhari Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

16 Ahmad Badawi Bin Abdul Ghani Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (TBK1 dan TBK2) FA 32

17 Mohd Zamzuri Bin Mohamad Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) FA 29



JABATAN PENILAIAN DAN PENGURUSAN HARTA


1 Nur Ajmalia binti Abdullah Penolong Pegawai Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 29

2 Mat Sukri Bin Saman Pembantu Tadbir (Kewangan) (KUP 15 TAHUN) W 22

3 Abdul Bakher Bin Omar Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

4 Mad Asri Bin Saad Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

5 Yang Aarif Bin Yang Salleh Pembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 22

6 Muhammad Suhkrey Bin Hashim Pembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 22

7 Mohamad Suffian Bin Ahmad Pembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 19

8 Mohamad Hasrol Akmal Bin Abdul Halim Pembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 19

9 Muhammad Sabki Bin Sudin Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

10 Abdul Rahman Bin Harun Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

11 Latifah Binti Abd Hamid  Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

12 Najihah Binti Mansor Pembantu Penilaian  W 19

13 Mohd Redho Bin Alyas Pekerja Sambilan Harian    


JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN DAN LANDSKAP


1 Mohd Zaifoul Bin Md. Akhir Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK 13 TAHUN) JA 29

2 Rauhan Binti Yaacob Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK1 dan TBK2) JA 29

3 Norhidayah binti Nor Azman Penolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK1 dan TBK2) JA 29

4 Rosdiyana Binti Mahayadin Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

5 Rosli Bin Haji Abdul Raof Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

6 Ishak Bin Abdul Hamid Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

7 Abdullah Razak Bin Man  Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

8 Azman Bin Yaacob Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

9 Kholid Bin Hassim Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

10 Md Salim Bin Mohd Rejab Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

11 Mohd Zulkhir Bin Ahmad Khadzir Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

12 Mohd Khidzir Bin Hussain Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

13 Mohd Kharery Bin Ishak Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

14 Haris Bin Umar Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

5 Abdul Rahman Bin Ahmad Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

16 Mat Ridzuan Bin Zainol Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

17 Nur Kamarul Zaman Bin Abdul Manaf Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

18 Mohamad Nizam Bin Saad Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

19 Yusoff Bin Che Ha Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

20 Mohammad Azlan Bin Ismail Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

21 Mofti Bin Ismail Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

22 Sham Shorejan Bin Wan Min Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

23 Abdul Wahab Bin Husain Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

24 Jamaludin bin Abdul Aziz Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

25 Anuar Bin Yusoff Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

26 Mohd Yazemee Bin Yahaya  Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

27 Noor Azeri Bin Noordin Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

28 Mohamad Shauki Bin Abdul Ghani Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

29 Ismail Bin Ahmad Pemandu Kenderaan  H 11

30 Muhamad Nor Rani Bin Kamaradin Pembantu Awam H 11

31 Ismail Bin Ishak Pembantu Awam H 11

32 Muhammad Marwan Bin Mangsor Pembantu Awam H 11

33 Mohd Soffian Bin Nafizan Pembantu Awam H 11

34 Mohamed Saufiq Bin Musa Pembantu Awam H 11

35 Mohd Zakaria Bin Che Nai Pembantu Awam H 11


JABATAN KEJURUTERAAN


1 Badrul Hisham Bin Yaakub 28-Jul-75 Penolong Jurutera (TBK 1) JA 36

2 Che Lah Bin Sidek 8-Apr-65 Pemandu Kenderaan (TBK 13 TAHUN) H 11

3 Atiqah Binti Muhamad 15-Jul-79 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 36

4 Mohd Azam Sharafi Bin Ahmad Saudi 26-Apr-93 Penolong Jurutera JA 29

5 Nurul Akma Binti Daud 2-Sep-89 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

6 Natrah Binti Mat Isa 10-Aug-87 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

7 Mohd Rohaizad Bin Mohd Rodzi 8-May-82 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29

8 Mohd Faizal Bin Mohd Razali 12-Apr-79 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 36 9 Shamsul Azreen Bin Ghazali 12-Jun-81 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

10 Ahmad Bin Mohd Noor 24-Jul-67 Pembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19

11 Nafizan Bin Salleh 27-Jan-63 Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

12 Mohd Zahri Bin Abd Manap 16-Jan-72 Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

13 Mohd Azhar Bin Mohd Rodzmi 5-Sep-78 Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

14 Mohd Faizul Bin Ibrahim 2-Jul-81 Pembantu Awam  H 11

15 Mohamad Mazwan Bin Yaacob 20-Oct-90 Pembantu Awam H 11

16 Mohd Hafiz Bin Shahir 14-Aug-82 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29

17 Razali bin Naseh @ Nasir 10-Feb-76 Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

18 Mohd Rushdi Bin Abdul Rahman 16-Feb-89 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29

19 Muhamad Ali Bin Shuib 25-May-77 Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

20 Mokhtar Bin Mansor 25-Nov-79 Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

21 Mohd Hafiz Bin Abdul Rahman 17-Feb-86 Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

22 Mohd Danial Bin Haji Abdul Ghani 10-Jun-85 Pelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29

23 Mohd Radzi Bin Abdullah 26-Apr-75 Pembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19

24 Saharum Nizam Bin Man 18-Jan-85 Pembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19


JABATAN KESIHATAN PERSEKITARAN


1 Siti Nor Aishah Binti Omar Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (TBK 13 TAHUN) U 29

2 Zainol Abidin Bin Hambali Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

3 Abu Hasan Bin Musa Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

4 Mohd Zamri Bin Mohamad Nasir Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

5 Mohd Samsul Bin Che Oah Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

6 Ayub Bin Md Dahalan Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

7 Saikul Bahari Bin Abdul Manab Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

8 Abdul Razak Bin Nawang Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

9 Abdul Basir Bin Md Desa Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

10 Mohd Raziman Bin Abdul Pembantu Awam H 11

11 Mohd Zaidi Bin Ab Ghani Pembantu Tadbir (P/O) (KUP 15 TAHUN ) N 22

12 Megat Hassan Bin Megat Mansor Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

13 Mat Saidan Bin Omar Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

14 Jamil Bin Abu Yazid Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran/ Pegawai Kesihatan Persekitaran (TBK1 dan TBK2) U 32

15 Mardziah Binti Muhamad Razi Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 29

16 Husnawati Binti Abdul Wahid Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

17 Afieza Binti Abd Rani Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

18 Mohd Soffi Bin Md Salleh Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

19 Mohammad Naim Bin Hassan Pembantu Kesihatan Awam  U 19



JABATAN PENGUATKUASAAN


1 Mohd Isa Bin Ibrahim Pembantu Penguat kuasa (TBK2) KP 22

2 Noraini Binti Abdul Mutalib Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

3 Ahmad Fakhri Bin Ahmad Daud Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22

4 Karthikesan A/L Suppiah Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22

5 Mohd Hafiyullah Bin Isa Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22

6 Roslan Bin Shabudin Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22

7 Sahidan Bin Abu Bakar Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22

8 Zakiah Binti Abdul Wahab Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

9 Mohd Shah Redha Bin Ahmad Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

10 Shahrul Asraf Bin Ismail Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

11 Ahmad Salman Bin AB Shamad Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

12 Aidasofia binti Mohamad Dani Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

13 Mohamad Firdaus Bin Mahd Yusof Pembantu Penguat kuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19

14 Idris Bin Mohamad Isa Pembantu Penguat kuasa  KP 19

15 Muhammad Nazrin Shah Bin Kamal Ariffin Pembantu Penguat kuasa  KP 19

16 Zulkiflee Bin Abu Bakar Pemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11

17 Mohd Shukri bin Hassan Pemandu Kenderaan  H 11

18 Faiz Fahim Bin Muhamad Sani Pembantu Awam H 11

19 Shahrol Bin Mahmud Pembantu Awam H 11

20 Saiful Adli Bin Abdul Rahman Pekerja Awam  H 11



JABATAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT

Afif Bin Shaari Penolong Pegawai Tadbir (TBK2) N 32

1 Mohd Anif Bin Md Eudin Pembantu Tadbir (P/O) (TBK2) N 22

2 Nooryati Binti Ibrahim Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22

3 Muhamad Azlim Bin Zakaria Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

4 Mohd Zairi Bin Sidit Pembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19

5 Samsiah Binti Wan Daud Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

6 Ahmad Sabri Bin Hassan Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

7 Noor Zanzuria Binti Zainol Amri Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

8 Mustafa Bin Mansor Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

9 Mohamad Farid bin Hussin Pemandu Kenderaan H 11

10 Mohd Khairi Bin Ab. Ghani Pembantu Awam H 11

11 Mohamad Fahmi Bin Jusoh Pembantu Awam H 11

12 Rohana Binti Abdul Wahab Pembantu Awam H 11

13 Siti Alya Naqiah Binti Shaikh Ali Pembantu Awam H 11

14 Syafinaz binti Zakaria Pembantu Awam H 11

15 Som Suai A/P Sahad Pembantu Awam H 11

16 Iskandar Zulkarnaen bin Asinar Pembantu Awam H 11

17 Mohd Shaiful Bin Mohd Khalid Pembantu Awam H 11

18 Mohd Zaki Bin Md Zin Pembantu Awam H 11

19 Samsiah Binti Saman Pembantu Awam H 11

20 Md. Zaidi Bin Mohd Zainol Pembantu Awam H 11

21 Mohd Noorhaziq Bin Md Zain Pembantu Awam H 11

22 Mohd Tarhisyam Bin Husin Pembantu Awam H 11

23 Amirrudin Bin Abu Saman Pembantu Awam H 11

24 Kamarudin Bin Alang @ Abdullah Pekerja Sambilan Harian    

25 Aqilah binti Rusli Pekerja Sambilan Harian    

26 Abdul Razak bin Abdul Ghani Pekerja Sambilan Harian    

27 Mohd Shahidan Bin Ghazali Pekerja Sambilan Harian    

28 Mohamad Azri Bin Abu Hassan Pekerja Sambilan Harian    

29 Rosyidah Hanim Binti Ahmad Tajudin Penolong Pegawai Tadbir (TBK1 dan TBK2) N 29

30 Murni Yanti Binti Mohamad Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

31 Huwaida Binti Yaakob Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19

32 Rizal Bin Abu Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

33 Md. Zaki Bin Mahazir Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

34 Zubir Bin Md Zin Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11

35 Mohammad Haafizh bin Mohd Khair Pembantu Awam H 11

36 Mohd Naim Bin Mohd Nawawi Pembantu Awam H 11







MalayEnglishArabicChinese (Simplified)
Skip to content