NamaJawatanEmailNo Telefon
Dato’ Abdul Gafar Bin Yahya, DIMP., AMK.,AMN.,BCK.Pegawai Tadbir Negeri (Yang Di Pertua) N 54ydp@mdbaling.gov.my044701800
Azwan Azri bin Akashah JohnPegawai Tadbir Negeri (Setiausaha) N 44setiausaha@mdbaling.gov.my044701800
NamaJawatanEmailNo TelefonJabatan
Siti Norhayati Binti Abdul Rani Penolong Pegawai Tadbir N36norhayati_rani@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Ahmad Badawi Bin Haji Abdul GhaniPenolong Pegawai Sistem Maklumat F32ahmadbadawi@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Nurhayati Binti JamilPembantu Juruaudit W 19hayatijamil@mdbaling.gov.my044701800Unit Audit Dalam
Mohd Hilmi Bin GhazaliPenolong Pegawai Undang-Undang (TBK2) L 32hilmi@mdbaling.gov.my044701800Unit Undang-Undang
Norazlin Binti YahyaPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22norazlin@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Mohammed Syafiq Bin ZakariaPegawai Perancang Bandar & Desa J 41syafiq_osc@mdbaling.gov.my044701800OSC
Kamarul Zaman Bin SaidPenolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK1 dan TBK2) JA 36kamarul@mdbaling.gov.my044701800OSC
Mohd Hafizullah Bin AhmadPelukis Pelan(Seni Bina)/Penolong Pegawai Senibina (TBK1 dan TBK2) JA 36hafizullah@mdbaling.gov.my044701800OSC
Majidah Binti KhoriPelukis Pelan (Kejuruteraan Awam)/Penolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29majidah@mdbaling.gov.my044701800OSC
Siti Nubailah Binti SamsudinPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22siti@mdbaling.gov.my044701800OSC
Md Zahar Bin Md DaudPembantu Operasi (TBK1 dan TBK2) N 11zahar@mdbaling.gov.my044701800OSC
Norhayati Binti YaacobPenolong Akauntan (TBK1 dan TBK2) W 32norhayati@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Norisyah binti IbrahimPenolong Akauntan W 29noraisyah@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Norhani Binti AhmadPenolong Akauntan (KUP) W 29norhani@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Noor Hidayah Binti ShahirPenolong Akauntan (KUP) W 29hidayah@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Shahrunizam Bin A. KadirPembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19shahrunizam@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Nurul Farhana Binti JamaludinPembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19farhana@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Noor Baizura Binti Abdul HamidPembantu Akauntan (TBK1 dan TBK2) W 19baizura@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Nur Emiera binti HanozzyPembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19emiera@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Husna Fadzlyana Binti Mohd FadzilahPembantu Tadbir (Kewangan) (TBK1 dan TBK2) W 19husna@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Mohd Rosman Bin Said @ HassanPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22rosman@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Aminah Binti Zainal AbidinPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22aminah@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Rahmah Binti Md HashimPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19rahmah@mdbaling.gov.my044701800Perbendaharaan
Nur Syafirah binti ShahimiPenolong Pegawai Tadbir (TBK1 dan TBK2) N 29syafirah@mdbaling.gov.my044701800Unit Korporat
Siti Marliani binti DzohirPembantu Tadbir (P/O) N 19marliani@mdbaling.gov.my044701800Unit Korporat
Mohamad Taufik Subhi Bin Abdul GhaniPembantu Awam H 11taufik@mdbaling.gov.my044701800Unit Korporat
Siti Amira Pembantu Tadbir (P/O) N 19sitiamira@mdbaling.gov.my044701800Unit Korporat
Nur Syamimi binti FauzeliPembantu Setiausaha Pejabat N 19syamimi@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Saifullizan Bin Yaakob @ Mat NohPembantu Tadbir (P/O) (TBK2) N 26saifullizan@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Hajaruladlina Binti IbrahimPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22hajaruladlina@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Phahrol Radzi Bin NohPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19phahrol@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Muhamad Zainudin Bin SaadPenghantar Notis (TBK1 dan TBK2) N 11zainudin@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Mohammad Ismarizal Bin IsmailPembantu Operasi (TBK1 dan TBK2) N 11ismarizal@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Mohd Zahir Hassanundin Bin Abd. KadirPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11zahir@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Zainudin Bin AhmadPenghantar Notis (TBK1 dan TBK2) N 11zainuddin@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Muhamad Hafiz Bin EliasPekerja Rendah Awam H11hafiz@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Daud Bin Md IsaPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11daud@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Rahizah Binti Mohd RahimPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22rahizah@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Nurul Izzaty Hanany Binti EliasPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19izzaty@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohd Zamzuri Bin MohamadPenolong Pegawai Teknologi Maklumat (KUP) FA 29zamzuri@mdbaling.gov.my044701800Khidmat Pengurusan
Nur Ajmalia binti AbdullahPenolong Pegawai Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 29ajmalia@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Mat Sukri Bin SamanPembantu Tadbir (Kewangan) (KUP 15 TAHUN) W 22matsukri@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Abdul Bakher Bin OmarPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19abdulbakher@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Mad Asri Bin SaadPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22madasri@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Yang Aarif Bin Yang SallehPembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 22yaarif@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Muhammad Suhkrey Bin HashimPembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 22suhkrey@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Mohamad Suffian Bin AhmadPembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 19suffian@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Mohamad Hasrol Akmal Bin Abdul HalimPembantu Penilaian (TBK1 dan TBK2) W 19hasrol@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Muhammad Sabki Bin SudinPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19sabki@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Abdul Rahman Bin Harun Harun Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11rahman@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Latifah Binti Abd Hamid Hamid Pembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22latifah@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Najihah Binti MansorPembantu Penilaian W 19najihah@mdbaling.gov.my044701800Penilaian dan Pengurusan Harta
Mohd Zaifoul Bin Md. AkhirPenolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK 13 TAHUN) JA 36zaifoul@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Rauhan Binti YaacobPenolong Pegawai Perancang Bandar & Desa (TBK1 dan TBK2) JA 29rauhan@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Rosdiyana Binti MahayadinPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22rosdiyana@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Ishak Bin Abdul HamidPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11ishak@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Abdullah Razak Bin ManPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11abdullah@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Azman Bin YaacobPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11azman@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Kholid Bin HassimPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11kholid@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Md Salim Bin Mohd RejabPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11mdsalim@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohd Zulkhir Bin Ahmad KhadzirPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11zulkhir@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohd Khidzir Bin HussainPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11khidzir@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Haris Bin UmarPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11haris@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Nur Kamarul Zaman Bin Abdul Manaf Manaf Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11kamarul@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohamad Nizam Bin SaadPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11nizam@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Yusoff Bin Che HaPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11yusoff@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohammad Azlan Bin IsmailPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11azlan@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mofti Bin IsmailPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11mofti@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Sham Shorejan Bin Wan MinPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11sham@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Abdul Wahab Bin HusainPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11wahab@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Jamaludin bin Abdul AzizPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11jamaludin@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Anuar Bin YusoffPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11anuar@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Muhamad Nor Rani Bin KamaradinPembantu Awam H 11muhamadnor@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Ismail Bin IshakPembantu Awam H 11ismail@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Muhammad Marwan Bin MangsorPembantu Awam H 11marwan@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohd Soffian Bin NafizanPembantu Awam H 11soffian@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohamed Saufiq Bin MusaPembantu Awam H 11saufiq@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohd Zakaria Bin Che Nai Pembantu Awam H 11zakaria@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohd Yazemee Bin YahayaPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11yazemee@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Noor Azeri Bin NoordinPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11azeri@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Mohamad Shauki Bin Abdul GhaniPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11shauki@mdbaling.gov.my044701800Perancangan dan Pembangunan Landskap
Siti Rabiaton Adawiyah Binti Muhd JohariPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19sitirabiaton@mdbaling.gov.my044701800Unit Undang-Undang
Badrul Hisham Bin YaakubPenolong Jurutera (TBK 1) JA 36badrul@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Atiqah Binti Muhamadutera (TBK 1) JA 36atiqah@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Nurul Akma Binti DaudPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19akma@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Natrah Binti Mat IsaPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19natrah@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Rohaizad Bin Mohd RodziPenolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 36rohaizad@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Faizal Bin Mohd RazaliPenolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 36faizal@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Shamsul Azreen Bin GhazaliPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22shamsul@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Ahmad Bin Mohd NoorPembantu Awam H 11ahmad@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Zahri Bin Abd ManapPembantu Awam H 11zahri@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Azhar Bin Mohd RodzmiPembantu Awam H 11azhar@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Faizul Bin IbrahimPembantu Awam H 11faizul@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohamad Mazwan Bin YaacobPembantu Awam H 11mazwan@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Hafiz Bin ShahirPenolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29hafizshahir@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Razali bin Naseh @ NasirPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22razali@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Rushdi Bin Abdul RahmanPenolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29rushdi@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Muhamad Ali Bin ShuibPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11muhmadali@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mokhtar Bin Mansor Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11mokhtar@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Hafiz Bin Abdul RahmanPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11hafizrahman@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Danial Bin Haji Abdul GhaniPenolong Jurutera (TBK1 dan TBK2) JA 29danial@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Radzi Bin AbdullahPembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19radzi@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Saharum Nizam Bin ManPembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19saharum@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Siti Nor Aishah Binti OmarPenolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (TBK 13 TAHUN) U 29siti_nor_aisyah@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Zainol Abidin Bin HambaliPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22zainol@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Abu Hasan Bin MusaPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11abuhassan@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohd Zamri Bin Mohamad Nasir Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11zambri@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohd Samsul Bin Che OahPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11samsul@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Saikul Bahari Bin Abdul ManabPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11saikulbahari@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Abdul Basir Bin Md Desa Pemandu KenderaanPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11abdulbasir@mdbaling.gov.my044701800Kejuruteraan
Mohd Raziman Bin AbdulPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11raziman@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohd Zaidi Bin Ab GhaniPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22zaidi@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mat Saidan Bin Omar Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11matsaidan@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mardziah Binti Muhamad RaziPenolong Pegawai Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 29mardizah@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Husnawati Binti Abdul WahidPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22husnawati@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Afieza Binti Abd RaniPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N19afieza@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohd Soffi Bin Md SallehPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N19mohdsoffi@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Mohammad Naim Bin HassanPembantu Kesihatan Awam U 19naim@mdbaling.gov.my044701800Kesihatan Persekitaran
Ahmad Fakhri Bin Ahmad DaudPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22ahmadfakhri@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Noraini Binti Abdul MutalibPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19noraini@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Mohd Hafiyullah Bin IsaPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22hafiyullah@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Roslan Bin ShabudinPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22roslan@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Sahidan Bin Abu BakarPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 22sahidan@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Zakiah Binti Abdul WahabPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19zakiah@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Mohd Shah Redha Bin AhmadPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19mohdshah@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Shahrul Asraf Bin IsmailPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19shahrul@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Ahmad Salman Bin AB ShamadPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19salman@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Aidasofia binti Mohamad DaniPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19aidasofia@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Mohamad Firdaus Bin Mahd YusofPembantu Penguatkuasa (TBK1 dan TBK2) KP 19firdaus@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Muhammad Nazrin Shah Bin Kamal AriffinPembantu Penguatkuasa KP 19nazrinshah@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Zulkiflee Bin Abu BakarPemandu Kenderaan (TBK1 dan TBK2) H 11zulkiflee@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Mohd Shukri bin HassanPemandu Kenderaan H 11shukri@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Faiz Fahim Bin Muhamad SaniPekerja Awam H 11faizfahim@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Shahrol Bin MahmudPekerja Awam H 11shahrol@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Saiful Adli Bin Abdul RahmanPekerja Awam H 11saiful@mdbaling.gov.my044701800Penguatkuasaan
Afif Bin ShaariPenolong Pegawai Tadbir (TBK2) N 32afif@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Anif Bin Md Eudin Pembantu Tadbir (P/O) (TBK2) N 22anif@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Nooryati Binti IbrahimPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 22nooryati_ibrahim@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Muhamad Azlim Bin ZakariaPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19azlim@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Zairi Bin SiditPembantu Kemahiran (TBK1 dan TBK2) H 19zairi@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Samsiah Binti Wan DaudPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11samsiah@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Ahmad Sabri Bin Hassan Pembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11sabri@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Noor Zanzuria Binti Zainol AmriPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11zanzuria@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mustafa Bin MansorPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11mustafa@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohamad Farid bin HussinPemandu Kenderaan H 11farid@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Khairi Bin Ab. GhaniPembantu Awam H 11khairi@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohamad Fahmi Bin JusohPembantu Awam H 11fahmi@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Rohana Binti Abdul WahabPembantu Awam H 11rohana@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Siti Alya Naqiah Binti Shaikh AliPembantu Awam H 11alya@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Syafinaz binti ZakariaPembantu Awam H 11syafinaz@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Som Suai A/P Sahad Pembantu Awam H 11somsuai@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Iskandar Zulkarnaen bin AsinarPembantu Awam H 11iskandar@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Shaiful Bin Mohd KhalidPembantu Awam H 11shaiful@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Zaki Bin Md ZinPembantu Awam H 11zaki@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Samsiah Binti Saman Pembantu Awam H 11samsiah@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Md. Zaidi Bin Mohd ZainolPembantu Awam H 11mdzaidi@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Noorhaziq Bin Md ZainPembantu Awam H 11noorhaziq@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Tarhisyam Bin HusinPembantu Awam H 11tarhisyam@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Amirrudin Bin Abu SamanPembantu Awam H 11amiruddin@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Kamarudin Bin Alang @ Abdullah Pekerja Sambilan Harian kamaruddin@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Aqilah binti Rusli Pekerja Sambilan Harian aqilah@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Abdul Razak bin Abdul GhaniPekerja Sambilan Harian razak@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Shahidan Bin GhazaliPekerja Sambilan Harian shahidan@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohamad Azri Bin Abu HassanPekerja Sambilan Harian azri@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Rosyidah Hanim Binti Ahmad TajudinPenolong Pegawai Tadbir (TBK1 dan TBK2) N 29rosyidah_hanim@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Murni Yanti Binti MohamadPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19murniyanti@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Huwaida Binti YaakobPembantu Tadbir (P/O) (TBK1 dan TBK2) N 19huwaida@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Rizal Bin AbuPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11rizal@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Md. Zaki Bin MahazirPembantu Awam (TBK1 dan TBK2) H 11mdzaki@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohammad Haafizh bin Mohd KhairPembantu Awam H 11haafizh@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Mohd Naim Bin Mohd NawawiPembantu Awam H 11naim@mdbaling.gov.my044701800Pembangunan Masyarakat
Skip to content