Jabatan Kejuruteraan

Tuan Haji Badrul Hisham Bin Yaakub
badrul@mdbaling.gov.my

 

Jabatan Kesihatan Persekitaran

Puan Siti Nor Aishah Binti Omar
siti_nor_aishah@mdbaling.gov.my

 

Jabatan Khidmat Pengurusan

Puan Siti Norhayati Binti Abdul Rani
norhayati_rani@mdbaling.gov.my

 

Jabatan Penguatkuasaan

Encik Mohd Latfi Bin Abdul Ghani
latfi@mdbaling.gov.my

 

Jabatan Penilaian & Pengurusan Harta

Tuan Haji Rozali Bin Mustafa
rozali@mdbaling.gov.my

 

Jabatan  Perancangan Pembangunan dan Landskap

Encik Zaifoul Bin Md Akhir
zaifoul@mdbaling.gov.my

 

Jabatan Pembangunan Masyarakat

Encik Afif Bin Shaari
afif@mdbaling.gov.my

Jabatan Perbendaharaan

 

Cik Norhayati Binti Yaacob

norhayati@mdbaling.gov.my

 

Unit Audit Dalam

Puan Nur Atikah Binti Ahmad Zulkifli
nuratikah@mdbaling.gov.my

 

Unit Pusat Setempat (OSC)

Puan Wirda Asmat
wirda@mdbaling.gov.my

 

Unit Undang-Undang

Encik Mohd Hilmi Bin Ghazali
hilmi@mdbaling.gov.my

 

Unit Perhubungan Awam Dan Komunikasi  Korporat

Puan Nur Syafirah Binti Shamimi
syafirah@mdbaling.gov.my

 

Bahagian Pengurusan Maklumat

Encik Ahmad Badawi Bin Haji Abdul Ghani
ahmadbadawi@mdbaling.gov.my

 

Bahagian Bangunan

Puan Atiqah Binti Mohamad
atiqah@mdbaling.gov.my

Bahagian Pembangunan Projek

Encik Mohd Hafiz Bin Shahir
hafizshahir@mdbaling.gov.my

Bahagian Infrastruktur dan Penyelenggaraan

Encik Mohd Rohaizad Bin Mohd Radzi
rohaizad@mdbaling.gov.my

Bahagian Elektrikal dan Mekanikal

Encik Mohd Danial Bin Haji Abdul Ghani

danial@mdbaling.gov.my

Bahagian Pelesenan

Puan Mardziah Binti Muhammad Radzi

mardziah@mdbaling.gov.my

Bahagian Kesihatan Awam

Encik Jamil Bin Abu Yazid

jamil@mdbaling.gov.my

Bahagian Pembangunan Sosial

Puan Rosyidah Hanim Binti Ahmad Tajudin

hanimtajudin@mdbaling.gov.my

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)