Jabatan Bangunan

 

Suhari bin Mustaffa, BCK
suhairi@mpspk.gov.my

Jabatan Kejuruteraan

 

Haji Mahadzir bin Kassim, BCK
mahadzir@mpspk.gov.my

Jabatan Kesihatan Persekitaran

 

Haji Ayob Bin Din
jabatankesihatan@mpspk.gov.my

Jabatan Khidmat Pengurusan

Norazuwa binti Pissal
azuwa@mpspk.gov.my

Jabatan Penguatkuasaan

 

Haji Wan Ahmad Fuad bin Wan Yahaya
wanahmadfuad@mpspk.gov.my

Jabatan Penilaian & Pengurusan Harta

 

Hajjah Noorlaila binti Bakir, BCK
noorlaila@mpspk.gov.my

Jabatan Lanskap & Rekreasi

 

Muhammad Hasrun bin Ahmad
hasrun@mpspk.gov.my

Jabatan Perancang Bandar

 

Rohani binti Abu Bakar
rohani@mpspk.gov.my

Jabatan Kewangan

 

Adoni Suhaila binti Mustafa, BCK
adoni@mpspk.gov.my

Jabatan Pembangunan Masyarakat

 

Mohd Amin bin Ali, AMK., BKM
amin@mpspk.gov.my

 

Jabatan Perbendaharaan

Bahagian Audit Dalam

 

Intan Nor Shuhada binti Pauzi
intan@mpspk.gov.my

Bahagian Pusat Setempat (OSC)

 

Ahmad Jamaludin bin Ali
ahmadjamaludin@mpspk.gov.my

Bahagian Undang-Undang

Nurul Shashabilla binti Ahmad Sukri
shasha@mpspk.gov.my

Bahagian Perhubungan Awam & Korporat

Faten binti Sobri
faten@mpspk.gov.my

Bahagian Pejabat Yang Dipertua & Hal Ehwal Ahli Majlis

 

Haji Hamzah bin Mat Ali, PCK
hamzah@mpspk.gov.my

 

Bahagian Pengurusan SP Plaza

 

Mohd Zamzuri bin Ishak
zamzuri@mpspk.gov.my