Pejabat Yang Dipertua

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

Tuan Dr. Fadzil Bin Abdul Kadir

Yang Dipertua

Pn. Hajar Syafiqah Binti Mohd Sazali

Pembantu Setiausaha Pejabat

04-4032266

syafiqah@pbttphtk.gov.my

Pejabat Setiausaha

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

En. Afizudin Bin Mohd Saad

Setiausaha

04-4032266

afizudin@kedah.gov.my

Bahagian Pentadbiran

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

En. Rozamin Bin Ab. Aziz

Penolong Setiausaha

04-4032266

rozamin@pbttphtk.gov.my

Pn. Che Jarina Binti Che Lat

Penolong Pegawai Undang-Undang

04-4032266

jarina@pbttphtk.gov.my

En. Abdul Wafi Bin Mat Saat

Penolong Pegawai Tadbir

04-4032266

abdulwafi@pbttphtk.gov.my

En. Mohd Shariffuddin Bin Ghazali

Penolong Pegawai Pertanian

04-4032266

shariffuddin@pbttphtk.gov.my

En. Mohd Shakir Bin Rashidi

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran

En. Nor Azam Bin Ishak

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

azam@pbttphtk.gov.my

Pn. Noor Asmida Binti Abd Jalil

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

mida@pbttphtk.gov.my

En. Abdul Jamil Bin Ramli

Pembantu Penguatkuasa

04-4032266

jamil@pbttphtk.gov.my

En. Che Rahimi Bin Che Hussin

Pembantu Penguatkuasa

04-4032266

rahimi@pbttphtk.gov.my

En. Azzrey Rukmy Bin Abdullah

Pembantu Penguatkuasa

04-4032266

azzrey@pbttphtk.gov.my

En. Mohamad Sukri Bin Abd Hamid

Pemandu kenderaan

04-4032266

sukri@pbttphtk.gov.my

En. Muhammad Aliff Bin Azli

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

aliff@pbttphtk.gov.my

Pn. Rozila Binti Awang

Pembantu Awam

04-4032266

rozila@pbttphtk.gov.my

Pn. Hasnidah Binti Che Rani

Pembantu Awam

04-4032266

hasnidah@pbttphtk.gov.my

Bahagian Kewangan

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

En. Mohd Khairi Ridzuan Bin Abdullah

Pekerja Sambilan Harian

04-4032266

khairi@pbttphtk.gov.my

En. Rozamin Bin Abd Aziz

Akauntan/ Setiausaha

04-4032266

rozamin@pbttphtk.gov.my

Pn. Anida Binti Baharom

Penolong Akauntan

04-4032266

anida@pbttphtk.gov.my

En. Mohd Syakir Bin Rashidi

Pen. Pegawai Teknologi Maklumat

04-4032266

shakir@pbttphtk.gov.my

Pn. Yuhanis Binti Yusof

Penolong Pegawai Penilaian

04-4032266

yuhanis@pbttphtk.gov.my

En. Mazlan Bin Mat Hussain

Pembantu Penilaian

04-4032266

mazlan@pbttphtk.gov.my

Pn. Norhayati Binti Mohd Noor

Pembantu Tadbir (P/O) Bahagian Kewangan

04-4032266

hayatie@pbttphtk.gov.my

Pn. Nur Athirah Binti Ahmad Bistaman

Pembantu Tadbir

04-4032266

athirah@pbttphtk.gov.my

Pn. Mazniah Binti Ahmad

Penolong Akauntan

04-4032266

mazni@pbttphtk.gov.my

En. Aizal Bin Azizan

Penolong Akauntan

04-4032266

aizal@pbttpthk.gov.my

Bahagian Teknikal

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

Tn. Ir Mohamed Asri Bin Johan

Jurutera

04-4032266

asri@pbttphtk.gov.my

Tn. Haji Zulkefli Bin Ishak

Penolong Jurutera

04-4032266

zulkifli@pbttphtk.gov.my

En. Shahrul Akbar Bin Mushtaq Ahmad

Penolong Jurutera

04-4032266

shahrul@pbttphtk.gov.my

En. Mohd Fadzli Bin Mat Yusoff

Penolong Pegawai Perancang Bandar

04-4032266

fadzli@pbttphtk.gov.my

Cik Norashikin Binti Abu Bakar

Penolong Jurutera

04-4032266

ashikin@pbttphtk.gov.my

En. Mohd Firdaus Bin Zamri

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

firdaus@pbttphtk.gov.my

Pn. Nurul Haida Binti Abd Razak

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

haida@pbttphtk.gov.my

Bahagian Penerangan

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

Pn. Nur Afiqah Fu'adah Binti Nor 'Azam

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4032266

afiqah@pbttphtk.gov.my

Ahli Mesyuarat Jawatankuasa Pengurusan Tertinggi PBT TPHTK

NAMA

JAWATAN

TELEFON

EMAIL

En. Musa Bin Abdullah

Ahli Majlis

En. Muhammad Asyraf Bin Said

Ahli Majlis

Pn. Jamaliah Binti Omar

Ahli Majlis

Tn. Haji Pakhiruddin Bin Mat Saad

Ahli Majlis

En. Saravanan A/L Parasuram

Ahli Majlis

En. Leong Chee Hwa

Ahli Majlis

En. Mohamad Zaidi Bin Mahamud

Ahli Majlis

En. Hashim Bin Idris

Ahli Majlis

En. Vimalan A/L Thiagarajan

Ahli Majlis

En. Lim Chin Hin

Ahli Majlis

Tn. Haji Abdul Halim Bin Haji Abdul Aziz

Ahli Majlis

En. Mohd Nashrah Bin Md SUltan

Ahli Majlis

En. Othman Bin Haji Saad

Ahli Majlis

Pn. Faizah Binti Thair

Ahli Majlis

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)