PENGURUSAN TERTINGGI

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Tuan. Ilias Bin Shuib, AMK., BCK.

Yang Dipertua

04-7596077

214

ydp@mdpendang.gov.my

En. Muhammad Annas Bin Baharudin, BCK.

Setiausaha

04-7596077

213

su@mdpendang.gov.my

JABATAN KHIDMAT PENGURUSAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

En. Mohamad Zahimi Bin Harun

Pegawai Tadbir

04-7596077

212

zahimi@mdpendang.gov.my

BAHAGIAN PENTADBIRAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Radzie Iszuan Bin Jamadi

P.Pegawai Tadbir

04-7596077

214

radzie@mdpendang.gov.my

Saidatunor Shaniza Bt Md Desa

Pembantu Tadbir

04-7596077

213

shaniza@mdpendang.gov.my

Siti Mariam Bt Ariffin

Pembantu Tadbir

04-7596077

206

mariam@mdpendang.gov.my 

Nasrul Bin Noorul'in

Pembantu Tadbir

04-7596077

206

nas@mdpendang.gov.my 

Md Isa Bin Abd Rahman

Pembantu Operasi

04-7596077

206

md_isa@mdpendang.gov.my 

Mohd Yusuff Bin Saad

Pemandu Kenderaan

04-7596077

206

yusuff@mdpendang.gov.my 

Shahrul Azhar bin Ab Manan

Pemandu Kenderaan

04-7596077

206

shahrul@mdpendang.gov.my 

Salehudin Bin Hj Ismail

Pemandu Kenderaan

04-7596077

206

salehudin@mdpendang.gov.my

BAHAGIAN SUMBER MANUSIA

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Muhammad Azrai Bin

Ahmad Hajazi

P.Pegawai Tadbir

04-7596077

204

azrai@mdpendang.gov.my

Darusalam Bin Kamis

Pembantu Tadbir

04-7596077

205

darusalam@mdpendang.gov.my

Zuriana Bt Hashim

Pembantu Tadbir

04-7596077

205

zuriana@mdpendang.gov.my 

Qatrulnada Bt Abd Halim

Pembantu Tadbir

04-7596077

205

nada@mdpendang.gov.my 

BAHAGIAN TEKNOLOGI MAKLUMAT

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Zahrul Anwar Bin Zakaria

P. Pegawai

Teknologi Maklumat

04-796077

201

zahrul@mdpendang.gov.my

Mohd Zaidi Bin Yusuff

Juruteknik Komputer

04-7596077

202

zaidi@mdpendang.gov.my

Nur Hidayah Bt Riduan

Juruteknik Komputer

04-7596077

203

hidayah@mdpendang.gov.my 

Md Shamsul Bin Awang

Pembantu Tadbir

04-7596077

203

shamsul@mdpendang.gov.my 

JABATAN PEMBANGUNAN MASYARAKAT

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Bismayazar Bt Yusoff

P.Pegawai Tadbir

04-7596077

228

bisma@mdpendang.gov.my

Norhidayah Bt Md Desa

Pembantu Tadbir

04-7596077

228

norhidayah@mdpendang.gov.my

JABATAN PENGUATKUASAAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Masril Safizam Bin Md Saad

P.Pegawai Penguatkuasa

04-7596077

233

masril@mdpendang.gov.my

Shamsudin Bin Baharom

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

234

shamsudin@mdpendang.gov.my

Muhamad Shaiful Bin Harun

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


shaiful@mdpendang.gov.my 

Che Wan Nurhazwani Bt

Che Wan Azmi

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


chewan@mdpendang.gov.my 

Munirah Bt Ayob

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


munirah@mdpendang.gov.my 

Hamizi Bin Hamzah

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


hamizi@mdpendang.gov.my 

Jamil Bin Yusof

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


jamilyusof@mdpendang.gov.my 

Mohd Rashdan Bin Ramli

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077


rashdan@mdpendang.gov.my

Mohd Roshidi Bin Sharif

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

shidi@mdpendang.gov.my

Mohd Farhan Aswad Bin Badrisham

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

farhanaswad@mdpendang.gov.my

Mohd Nafis Syazwan Bin Saawi

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

nafis@mdpendang.gov.my

Zulfadzli Bin Mat Rodi

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

zulfadzli@mdpendang.gov.my

Nordin Bin Ismail

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

nordin@mdpendang.gov.my

Fatin Fatira Bt Abdul Jamil

Pembantu Penguatkuasa

04-7596077

fatin@mdpendang.gov.my

Fatimah Bt Ahmad

Pembantu Tadbir

04-7596077

234

fatimah@mdpendang.gov.my

JABATAN PERANCANGAN PEMBANGUNAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

TPr. Mohd Nasir Bin Mohamad

Pegawai Perancang Bandar

04-7596077

218

nasir@mdpendang.gov.my

Siti Rohayu Bt Othman

P. Pegawai Perancang Bandar

04-7596077

217

rohayu@mdpendang.gov.my

Mohd Azrul Hafizi Bin Adnan

P. Pegawai Perancang Bandar

04-7596077

217

azrul@mdpendang.gov.my 

Rostam Bin Razak

P. Pegawai Perancang Bandar

04-7596077

217

rostam@mdpendang.gov.my 

Mohd Khairul Anuar Bin

Mohd Zauki

Pelukis Pelan

04-7596077

217

khairul@mdpendang.gov.my 

Zawiyah Bt Mahmud

Pembantu Tadbir

04-7596077

217

zawiyah@mdpendang.gov.my 

BAHAGIAN LANDSKAP

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Khairul Azhar Bin Idris

Penolong Arkitek Landskap

04-7596077

216

khairul@mdpendang.gov.my

Mohd Tajuddin Bin Omar@Azizan

P. Pegawai Pertanian

04-7596077

215

tajuddin@mdpendang.gov.my

Kosong

Pembantu Tadbir

04-7596077

215


Rasli Bin Mat Hussain

Pembantu Awam

04-7596077


rasli@mdpendang.gov.my 

Mohd Adzrul Bin Mahabib

Pembantu Awam

(Dipinjamkan)

04-7596077


adzrul@mdpendang.gov.my 

Badrul Kamal Bin Abu Bakar

Pembantu Awam

04-7596077

badrul@mdpendang.gov.my 

Noroden Bin Abd Rahim

Pembantu Awam

(Dipinjamkan)

04-7596077

noroden.ar@mdpendang.gov.my 

Zaibidi Bin Che Tam

Pembantu Awam

04-7596077

zaibidi@mdpendang.gov.my 

Mufti Bin Yaacob

Pembantu Awam

04-7596077

mufti@mdpendang.gov.my 

Muhammad Zulmajdi Bin Bukhari

Pembantu Awam

04-7596077

majdi@mdpendang.gov.my 

Khairul Anuar Bin Haron

Pembantu Awam

04-7596077

khairulanuarharon@mdpendang.gov.my 

Mohammad Fadhli Bin Rosli

Pembantu Awam

04-7596077

fadhlirosli@mdpendang.gov.my 

Mohamad Badrul Hanif Bin Nasri

Pembantu Awam

04-7596077

badrulhanif@mdpendang.gov.my 

Nasrul Hamdi Bin Abd Kadir

Pembantu Awam

04-7596077

hamdi@mdpendang.gov.my 

Muhammad Akmal Bin Ismail

Pembantu Awam

04-7596077

akmal@mdpendang.gov.my 

Nasrol Haizi Bin Talib

Pembantu Awam

(Dipinjamkan)

04-7596077

nasrolhaizi@mdpendang.gov.my

Suzally Bin Saad

Pembantu Awam

(Dipinjamkan)

04-7596077

suzally@mdpendang.gov.my

JABATAN KEJURUTERAAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Rizal Bin Ahmad

Penolong Jurutera

04-7596077

220

rizal@mdpendang.gov.my

Najmiyah Bt Abdullah

Penolong Jurutera

04-7596077

219

najmiyah@mdpendang.gov.my

Mohammad Yusairee Bin

Abdul Wahid

Penolong Jurutera

04-7596077

219

yusairee@mdpendang.gov.my 

Mohd Izzat Bin Jamaluddin

Penolong Jurutera

04-7596077

219

izzat@mdpendang.gov.my 

Mohd Fakharul Anuar Bin Ahmad Nazawi

Pembantu Tadbir

(Dipinjamkan)

04-7596077

219

fakharul@mdpendang.gov.my 

Najwani Bt Abu Hassan

Pembantu Tadbir

04-7596077

219

najwani@mdpendang.gov.my 

Zulaikha Bt Kamarudin

Pembantu Tadbir

04-7596077

219

zulaikha@mdpendang.gov.my 

Nasrol Haizi Bin Talib

Pembantu Awam

04-7596077

nasrolhaizi@mdpendang.gov.my 

Zainon Bin Bahari

Pembantu Awam

04-7596077

zainon@mdpendang.gov.my 

Fairol Asdzhar Bin

Mohd Arshad

Pembantu Awam

04-7596077

asdzahar@mdpendang.gov.my 

Mohd Saiful Azwan Bin

Abd Basir

Pembantu Awam

04-7596077

saiful@mdpendang.gov.my 

Mohd Hazrul Bin Hashim

Pembantu Awam

04-7596077

hazrulhashim@mdpendang.gov.my 

Mohamad Hafiz Bin Zameri

Pembantu Awam

04-7596077

hafizameri@mdpendang.gov.my 

Muhammad Farhan Bin Natmat

Pembantu Awam

04-7596077

farhannatmat@mdpendang.gov.my 

JABATAN PENILAIAN & PENGURUSAN HARTA

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Mohamad Shahril Bin Zolkipli

Penolong Pegawai Penilaian

04-7596077

222

shahril@mdpendang.gov.my

Faridatul Mastura Bt Yahya

Penolong Pegawai Penilaian

04-7596077

221

mastura@mdpendang.gov.my

Cik Mahaya Bt

Mohd Yazid

Pembantu Penilaian

04-7596077

221

mahaya@mdpendang.gov.my 

Shakira Bashira Bt Ramli

Pembantu Penilaian

04-7596077

221

shakira@mdpendang.gov.my 

Siti Nadiah Bt Mohd Rodzi

Pembantu Tadbir

04-7596077

221

nadiah@mdpendang.gov.my 

Khairul Azha Bin

Mohd Rodzi

Pembantu Penilaian

04-7596077

221

azha@mdpendang.gov.my 

Mohd Nizar Bin Che Sobar

Pembantu Awam

04-7596077

nizar@mdpendang.gov.my 

Khairul Fathi Bin Md Ramli

Pembantu Awam

04-7596077

fathi@mdpendang.gov.my 

JABATAN KEWANGAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Mohd Shahril Bin Mohd Dahalan

Akautan

04-7596077

223

shahrildahalan@mdpendang.gov.my

Mohamad Najib Bin Othman

Penolong Akauntan

04-7596077

225

najib@mdpendang.gov.my

Nor Hanisah Bt Hamzah

Penolong Akauntan

04-7596077

226

hanisah@mdpendang.gov.my 

Noor Azlinda Bt Jamaluddin

Pembantu Tadbir

(Kewangan)

04-7596077

226

azlinda@mdpendang.gov.my 

Rohaya Bt Omar

Pembantu Tadbir

04-7596077

219

rohaya@mdpendang.gov.my 

Asma Bt Abdullah

Pembantu Tadbir

04-7596077

228

asma@mdpendang.gov.my 

Fitrinnida Bt Abd Samad

Pembantu Tadbir

04-7596077

227

fitrinida@mdpendang.gov.my 

Nur Famiza Bt Ahmad

Pembantu Tadbir

04-7596077

227

famiza@mdpendang.gov.my 

Nurain Bt A.Rahman

Pembantu Akauntan

04-7596077

227

nurain@mdpendang.gov.my 

Kosong

Pembantu Akauntan

04-7596077


Mohd Mazlan Bin Wahab

Pembantu Akauntan

04-7596077

mazlan@mdpendang.gov.my 

Luqman Hakim Bin

Mohd Faizal

Pembantu Tadbir

04-7596077

luqman@mdpendang.gov.my 

JABATAN KESIHATAN PERSEKITARAN

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Abdul Latif Bin Man

Pen. Pegawai Kesihatan Persekitaran

04-7596077

215

latif@mdpendang.gov.my

Norsiah Bt Mahamud

Pen. Pegawai Kesihatan Persekitaran

04-7596077

215

norsiah@mdpendang.gov.my

Mimi Jazwani Bt Jamalluddin

Pembantu Kesihatan Awam

04-7596077

232

jazwani@mdpendang.gov.my 

Mohammad Nazmi Bin Kamarudin

Pembantu Kesihatan Awam

04-7596077

232

nazmi@mdpendang.gov.my 

Mohamad HafizHafizi Bin Abidin

Pembantu Kesihatan Awam

04-7596077

232

hafizhafizi@mdpendang.gov.my 

Mohamad Badrul Hafiz Bin Nasri

Pembantu Tadbir


04-7596077

232

badrulhafiz@mdpendang.gov.my 

UNIT UNDANG-UNDANG

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Mohd Redzuan Bin

Cycril Pancratius

Pen. Pegawai

Undang-Undang

04-7596077

235

redzuan@mdpendang.gov.my

Siti Noor Ba'ee Bt Ahmad Tahir

Pembantu Tadbir

04-7596077

229

norbae@mdpendang.gov.my

UNIT AUDIT DALAM

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Muhammad Shahnizam Bin Mokhtar

Pen. Juruaudit

04-7596077

209

shahnizam@mdpendang.gov.my

Nur A'ina Afifah Bt Abd Latif

Pembantu Tadbir

04-7596077

210

aina@mdpendang.gov.my

UNIT PERHUBUNGAN AWAM

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Wan Armaedah Bt Wan Ikram

Pen. Pegawai

Tadbir

04-7596077

211

armaedah@mdpendang.gov.my

Muhammad Fashwan Bin

Fathullah Suhaimi

Pembantu Tadbir

04-7596077

200

fashwan@mdpendang.gov.my

Norwani Bt Ahmad

Pembantu Awam

04-7596077

200

norwani@mdpendang.gov.my

UNIT PUSAT SETEMPAT

NAMA

JAWATAN

TELEFON

SAMBUNGAN

E-MEL

Ahmad Azman Bin Idris

Penolong Jurutera

04-7596077

230

azman@mdpendang.gov.my

Shafrida Bt Mohd Kasim

Pembantu Tadbir

04-7596077

230

shafrida@mdpendang.gov.my

Muhammad Hanif Bin Mat Dzahir

Pembantu Tadbir

04-7596077

230

hanif@mdpendang.gov.my

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)
Skip to content