DIREKTORI STAFF

Gred N54

Dr Haji Nadzman Bin Mustaffa AMK., BCK.

Jawatan : Pegawai Tadbir
Yang Dipertua
Emel : nadzman@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 200
Gred N52

Cik Amal binti Zubir AMK., BCK.

Jawatan : Pegawai Tadbir
Setiausaha
Emel : amal@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 202

 

Gred J44

Haji Mohd Nazri Bin Harun BCK

Jawatan : Arkitek
Jabatan Bangunan
Emel : nazri@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 420
Gred J44

Ts Muhammad Rezuan Bin Abu Samah

Jawatan : Arkitek
Jabatan Bangunan
Emel : muhammadrezuan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5432
Ext : 432
Gred J36

Puan Hasliana Binti Hashim

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Jabatan Bangunan
Emel : hasliana@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5421
Ext : 421
Gred J29

Encik Munirul Hamdi Bin Mahadzir

Jawatan : Penolong Jurutera
Jabatan Bangunan
Emel : munirulhamdi@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5424
Ext : 424
Gred J29

Encik Mohd Aliff Bin Abd Hamid

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Jabatan Bangunan
Emel : mohdaliff.hamid@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5425
Ext : 425
Gred J29

Encik Mohd Aliff Afiq Bin Mazlan

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Jabatan Bangunan
Emel : mohdaliffafiq@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5427
Ext : 427
Gred J29

Encik Mohd Naser Bin Saad

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Jabatan Bangunan
Emel : mohdnaser@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5425
Ext : 425
Gred J29

Encik Mohd Ridzuan Bin Mohd Nadzri

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Jabatan Bangunan
Emel : mohdridzuan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5427
Ext : 427
Gred N22

Cik Salmah Binti Ahmad

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Bangunan
Emel : salmah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5426
Ext : 426
Gred N19

Puan Nurul Nadia Binti Barudin

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Bangunan
Emel : nurulnadia@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5427
Ext : 427

Gred J36

Puan Norafzaliza Binti Ibrahim

Jawatan : Penolong Jurutera
Jabatan Kejuruteraan
Emel : norafzaliza@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5443
Ext : 443
Gred J44

Puan Siti Safarah Binti Amirnuddin

Jawatan : Jurutera
Jabatan Kejuruteraan
Emel : sitisafarah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5441
Ext : 441
Gred H11

Encik Mohd Ramli Bin Kernai

Jawatan : Pembantu Awam
Jabatan Kejuruteraan
Emel : mohdramli@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5448
Ext : 448
Gred H11

Encik Mohd Hasli Bin Hassan

Jawatan : Pembantu Awam
Jabatan Kejuruteraan
Emel : mohdhasli@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5448
Ext : 448
Gred H19

Encik Mohammad Kamil Arif Bin Mohammad

Jawatan : Pembantu Kemahiran
Jabatan Kejuruteraan
Emel : mohammadkamil@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5454
Ext : 454
Gred H11

Encik Wan Amirruddin Bin Ahmad Khiri

Jawatan : Pembantu Awam
Jabatan Kejuruteraan
Emel : wanamirruddin@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5448
Ext : 448
Gred H19

Encik Mohamad Safuan Bin Abd Majid

Jawatan : Pembantu Kemahiran
Jabatan Kejuruteraan
Emel : mohamadsafuan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5448
Ext : 448
Gred H11

Encik Muhammad Rahmat Bin Ibrahim

Jawatan : Pembantu Awam
Jabatan Kejuruteraan
Emel : muhammadrahmat@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5446
Ext : 446
Gred J29

Encik Mohd Firdaus Bin Mat Said

Jawatan : Penolong Jurutera
Jabatan Kejuruteraan
Emel : mohdfirdaus@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5452
Ext : 452
Gred J48

Ir Muhammad Tarmymy Bin Che Ani

Jawatan : Jurutera
Jabatan Kejuruteraan
Emel : muhammadtarmymy@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 440

 

Gred U44

Encik Ahmad Shakir Bin Arus

Jawatan : Pegawai Kesihatan Persekitaran
Jabatan Kesihatan Persekitaran
Emel : ahmadshakir@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 380

 

Gred N44

Encik Halimin Bin Lahaming

Jawatan : Pegawai Tadbir
Jabatan Khidmat Pengurusan
Emel : halimin@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 220
Gred F44

Ts. Mohammad Daniel Bin Shukor

Jawatan : Pegawai Teknologi Maklumat
Jabatan Khidmat Pengurusan
Emel : mohammaddaniel@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 326

 

Gred N44

Haji Zaidi Bin Zainun

Jawatan : Pegawai tadbir
Jabatan Khidmat Masyarakat
Emel : zaidi@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 340

 

Gred KP44

Encik Badrulhilmi Bin Sulaiman

Jawatan : Pegawai Penguatkuasa
Jabatan Penguatkuasa
Emel : badrulhilmi@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 401

 

Gred W44

Sr. Fauziah Binti Mutalib BCK.

Jawatan : Pegawai Penilaian
Jabatan Penilaian Dan Harta
Emel : fauziah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 360

 

Gred J48

TPr Haji Hamzah Bin Ab Halim AMK., BCK., PJK.,

Jawatan : Pegawai Perancang Bandar
Jabatan Perancangan Dan Landskap
Emel : hamzah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 280

 

Gred W36

Encik Shahizan Bin Abdul Razak PCK

Jawatan : Penolong Akauntan
Jabatan Perbendaharaan
Emel : shahizan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5254
Ext : 254
Gred W19

Encik Muhammad Syafiq Bin Ahmad

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : muhammad.syafiq@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5259
Ext : 259
Gred W19

Puan Norafina Azwin Binte Ibrahim

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : norafinaazwin@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5266
Ext : 266
Gred W22

Puan Sharmili Binti Hashim

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : sharmili@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5257
Ext : 257
Gred W29

Puan Indaraji A/P Muniandy

Jawatan : Penolong Akauntan
Jabatan Perbendaharaan
Emel : indaraji@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5256
Ext : 256
Gred W29

Encik Mohd Hairis Bin Mohd Haider

Jawatan : Penolong Akauntan
Jabatan Perbendaharaan
Emel : mohdhairis@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5255
Ext : 255
Gred W19

Puan Fathinah Binti Mohd Isa

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : fathinah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5258
Ext : 258
Gred W19

Puan Noor Shamirahanim Binti Azri

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : noorshamirahanim@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5269
Ext : 269
Gred N19

Puan Norfahida Binti Yusop

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : norfahida@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5261
Ext : 261
Gred W19

Encik Mohamad Shahir Bin Azizan

Jawatan : Pembantu Tadbir (Kewangan)
Jabatan Perbendaharaan
Emel : mohamadshahir@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5270
Ext : 270

 

Gred W44

Encik Mohd Syarizal Bin Ishak

Jawatan : Juruaudit
Unit Audit Dalaman
Emel : mohdsyarizal@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 480
Gred W44

Encik Muhammad Naim Bin Yahaya

Jawatan : Juruaudit
Unit Audit Dalaman
Emel : muhammadnaim@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5481
Ext : 481
Gred N19

Puan Valarmathi A/P Mariemuthu

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Audit Dalaman
Emel : valarmathi@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5482
Ext : 482
Gred N19

Encik Mohd Haffiz Zikri Bin Md Saad

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Audit Dalaman
Emel : mohdhaffizzikri@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5483
Ext : 483
Gred N19

Encik Abu Zareem Bin Mohd Asri Redha

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Audit Dalaman
Emel : abuzareem@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5483
Ext : 483

 

Gred S32

Puan Munira Binti Abdul Rahim

Jawatan : Penolong Pegawai Penerangan
Unit Komunikasi Korporat
Emel : munira@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 222
Gred N22

Encik Borhan Bin Baharom

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Komunikasi Korporat
Emel : borhan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5238
Ext : 238
Gred N19

Encik Ahmad Rosli Bin Md Ghouse

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Komunikasi Korporat
Emel : ahmadrosli@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5358
Ext : 358
Gred S29

Encik Hasril Hafiz Bin Abdul Halim

Jawatan : Penolong Pegawai Penerangan
Unit Komunikasi Korporat
Emel : hasrilhafiz@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5359
Ext : 359
Gred N19

Encik Zulquraish Bin Hussain

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Komunikasi Korporat
Emel : zulquraish@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5358
Ext : 358
Gred N11

Encik Syaiful Adnan Bin Othman

Jawatan : Pembantu Operasi
Unit Komunikasi Korporat
Emel : syaifuladnan@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5357
Ext : 357
Gred N19

Puan Siti Nabilah Binti Abdul Razak

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Komunikasi Korporat
Emel : sitinabilah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5357
Ext : 357
Gred N19

Cik Nurfarahin Binti Jefri

Jawatan : Pekerja Sambilan Harian (Psh)
Unit Komunikasi Korporat
Emel : nurfarahin@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5358
Ext : 358

 

Gred J41

Encik Riansyah Annai Minsai Bin Abdullah

Jawatan : Pegawai Perancang Bandar
Unit OSC
Emel : riansyahannaiminsai@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5464
Ext : 464
Gred J29

Encik Saiful Azra Bin Mohd Zain

Jawatan : Penolong Jurutera
Unit OSC
Emel : saifulazra@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5461
Ext : 461
Gred J29

Puan Siti Hajar Binti Zainol

Jawatan : Penolong Jurutera
Unit OSC
Emel : sitihajar@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5463
Ext : 463
Gred J29

Sr Rohainiza Binti Razuan

Jawatan : Penolong Pegawai Senibina
Unit OSC
Emel : rohainiza@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5462
Ext : 462
Gred N11

Encik Norakmal Bin Zainol

Jawatan : Pembantu Operasi
Unit OSC
Emel : norakmal@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5461
Ext : 461
Gred N19

Cik Fathin Nadiah Binti Mohamad Nabil

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit OSC
Emel : fathinnadiah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5462
Ext : 462
Gred J44

Puan Norsuriana Binti Sulaiman

Jawatan : Pegawai Perancang Bandar
Unit OSC
Emel : norsuriana@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 460

 

Gred L44

Puan Siti Fatimah Binti Mohammad Akhir

Jawatan : Pegawai Undang-undang
Unit Undang-Undang
Emel : sitifatimah@mpkk.gov.my
No Telefon : 04-4325225
Ext : 300
Gred L44

Encik Alif Bin Hamzah

Jawatan : Pegawai Undang-Undang
Unit Undang-Undang
Emel : alif@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5301
Ext : 301
Gred N22

Puan Zaiton Binti Abrahim

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Undang-Undang
Emel : zaiton@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5302
Ext : 302
Gred N19

Puan Izzatul Husna Binti Abdul Mutalib

Jawatan : Pembantu Tadbir (Perkeranian/Operasi)
Unit Undang-Undang
Emel : izzatulhusna@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5303
Ext : 303
Gred N19

Cik Afiza Natasya Binti Abdul Rahman

Jawatan : Pekerja Sambilan Harian (Psh)
Unit Undang-Undang
Emel : afizanatasya@mpkk.gov.my
No Telefon : 04 - 432 5303
Ext : 303

 

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)
Skip to content