AHLI MAJLIS SESI 2020/2021

Tuan Dr Haji Nadzman Bin Haji Mustafa AMK.,BCK.

Yang Dipertua, Majlis Perbandaran Kulim (ydp@mpkk.gov.my)

Tuan Hj. Abdul Bari Bin Abdullah, AMK., BCK.

Pegawai Daerah Kulim

P/Supt Azhar Bin Hj. Hashim PPT

Ketua Polis Daerah Kulim

Puan Asni Binti Mustafa BCK

Pengarah PLANMalaysia@Kedah

Encik Muhamad Safwan Bin Puteh@Shaari

Jurutera Daerah JKR Kulim/Bandar Baharu

Jurutera Daerah JPS Negeri Kedah Darul Aman (Belum Dilantik Oleh PBN)

Dr. Hj. Alias Bin Hj. Abd Aziz

Pegawai Kesihatan Daerah Kulim

Dato Hajjah Marlia Bt Abd Latiff, DSDK., DMSM., BKM., PPN., PJK., JP.

(marlia@mpkk.gov.my)

Encik Ganeson A/L Kannan, BKM., PJK.

(ganeson@mpkk.gov.my)

Encik Sangkar A/L Singaram​

(sangkar@mpkk.gov.my)

Encik Wan Muhammad Afifi Bin Mohd Shah​

(wanmuhammadafifi@mpkk.gov.my)

Encik Mohd Raqib Bin Abu Hassan, PJK.

(mohdraqib@mpkk.gov.my)

Encik Annuar Bin Hassan

(annuar@mpkk.gov.my)

Datuk Muhar Bin Hussain, DMSM., AMK., BKM.​

(muhar@mpkk.gov.my)

Encik Khairul Anuar Bin Ramli

(khairulanuar@mpkk.gov.my)

Encik Mohd Shahrom Bin Saad

(mohdshahrom@mpkk.gov.my)

Encik Razali Bin Abdullah, PPN., PJK.​

(razali@mpkk.gov.my)

Tuan Hj. Badrol Hisam Bin Mohd Yusoff, BKM.

(badrolhisam@mpkk.gov.my)

Encik Jusri Bin Mohd Nayan

(jusri@mpkk.gov.my)

Encik Ahmad Nizam Bin Abdul Rahman, B KM., PPN.

(ahmadnizam@mpkk.gov.my)

Puan Hayati Bt Ahmad

( hayati@mpkk.gov.my)

Puan Siti Mastika Bt Aziz

(sitimastika@mpkk.gov.my)

Encik Sulaiman Bin Ibrahim

(sulaiman@mpkk.gov.my)

Encik​ Mohd Ridzwan Bin Abd Rahim

(mohdridzwan@mpkk.gov.my)

Tuan Haji Abdul Rahman Bin Abdul Razak PJM., AMK., PPS., PPA.

(@mpkk.gov.my)