Nama

Jawatan

Tel

Faks

Emel

Zuriyani bt Abd Razak

Ketua Unit Bangunan Sementara

zuriyani@mbas.gov.my

Barzan Shah bin Baharudin

Ketua Unit Jalan dan Lalulintas

barzan@mbas.gov.my

Norzarina binti Nan

Ketua Unit Pembangunan OSC Kejuruteraan

norzarina@mbas.gov.my

Razihar bin Ramli

Ketua Unit Kawalan Bangunan Bahagian Penilaian

razihar@mbas.gov.my

Mazlan bin Din

Ketua Unit Perparitan & Saliran

mazlan@mbas.gov.my

Norita bt Hashim

Ketua Unit Bahagian Bayaran & Belanjawan

04-7351841

norita@mbas.gov.my

Mohd Izham bin Abdul Hamid

Ketua Unit Bahagian Kawalan Perancangan

izham@mbas.gov.my

Zaharah bt Abd Aziz

Ketua Unit

zaharah@mbas.gov.my

Rusliza binti Abdul Malik

Ketua Unit Bahagian Mekanikal & Elektrikal

Ahmad Suhairi bin A Bakar

Ketua Bahagian Teknologi Maklumat

04-7301254

suhairi@mbas.gov.my

NoorShaharizah Binti Abdullah

Ketua Unit Pentadbiran, Jabatan Kawalan Kesihatan Persekitaran

04-7308751

-

Ketua Unit Pentadbiran, Jabatan Khidmat Pengurusan

04-7304908

-

Ketua Unit, Bhg Rancangan Pembangunan

04-7340142

Sabariah Bt Ahmad Nasri

Ketua Unit Pentadbiran Jabatan Kejuruteraan

04-7339057

sabariah@mbas.gov.my

Tengku Fatimatul Abbasiah Bt Tengku Yusoff

Ketua Unit TLK Bahagian Pengurusan Harta

04-7349586

tefa@mbas.gov.my

Rozina Hanim binti Che Ramli

Ketua Unit Pembangunan dan Kerja Awam, Bhg. Pembangunan dan Kerja Awam

hanim@mbas.gov.my

Siti Ishah bt. Mohammed Ishak

Ketua Unit Pentadbiran Jabatan Kewangan

04-7349185

siti@mbas.gov.my

Noorzawani Bin Jusoh

Ketua Unit Bahagian Teknologi Maklumat

04-7317621

zawani@mbas.gov.my

Fazlin Binti Hashim

Ketua Unit Bangunan Baru Dan Penguatkuasaan

04-7349532

fazlin@mbas.gov.my

Yaakub Bin Md Idris

Ketua Unit Bangunan Baru Dan Penguatkuasaan

04-7332499

yaakub@mbas.gov.my

Kamal Akbar Bin Abdul Rahman Ongah

Ketua Unit GIS, Bhg Rancangan Pembangunan

kamal@mbas.gov.my

Khaslinda Bt Isman

Ketua Unit Kutipan Luar, Bhg Hasil

linda@mbas.gov.my

Maimunah Bt Ahmad

Ketua Unit Akaun, Bhg Akaun, Bayaran dan Belanjawan

04-7316070

maimunah@mbas.gov.my

Shairul Fadzilah Bt Saad

Ketua Unit Pentadbiran, Jabatan Penilaian dan Pengurusan Harta

04-7349630

Rozali Bin Ab Ghani

Ketua Unit Bahagian Arkitek Dan Kawalan Bangunan

razali@mbas.gov.my

Abd Halim Bin Shahidan

Ketua Unit Bangunan Baru, Bahagian Penilaian

abhalim@mbas.gov.my

Wan Saidatul Azam Bt Wan Hussin

Ketua Unit, Bhg Bekalan dan Kontrak

Zolkifli Bin Ibrahim

Unit Pengeluaran Tumbuhan Landskap

Ahmad Amir Husni Bin Othman Azumi

Undang-undang

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)