Nama

Jawatan

Jabatan

Tel

Faks

Emel

En. Radzuan Bin Osman, AMK., BCK.

Yang Dipertua

Pejabat Yang Dipertua

04-96660107

04-9671773

ydp@mplbp.gov.my

Pn. Noorul Azyyati Binti Ahmad Salmi, BCK.

Setiausaha

Pejabat Yang Dipertua

04-9666590

04-9671773

su@mplbp.gov.my

Pn Manisah Binti Manap

Setiausaha Pejabat

Pejabat Yang Dipertua

04-9666590

04-9671773

manisah@mplbp.gov.my

En. Azli Bin Abd Rani

Pegawai Kesihatan Persekitaran

Jabatan Kesihatan Persekitaran

04-9666590

04-9671773

azli@mplbp.gov.my


En Fauzi Bin Ahmad

Jurutera

Jabatan Kejuruteraan

04-9666590 

04-9671773

fauzi@mplbp.gov.my

En Mohd Zulidzam bin Mohd Ali

Pegawai Perancang OSC

Unit Pusat Setempat OSC

04-9666590

04-9671773

zulidzam@mplbp.gov.my

Che Asma Bt Che Azmi

Juruaudit

Unit Audit Dalam

04-9666590

04-9671773 

cheasma@mplbp.gov.my

En Ku Jamaluddin B Ku Abdul Razak 

Pembantu Tadbir (Pelancongan) 

Jabatan Pembangunan Masyarakat 

04-9666590

04-9671773

ku_jamaludin@mplbp.gov.my 

Pn. Rashila Binti Abdullah 

Pegawai Penilaian 

Jabatan Penilaian Dan Pengurusan Harta

04-9666590 

04-9671773

rashila@mplbp.gov.my

Pn. Anis Sallihah Binti Zabudin

Pegawai Tadbir

Jabatan Khidmat Pengurusan

04-9666590

04-9671773

anis_sallihah@mplbp.gov.my

En. Fathky bin Mohd Jamil

Pegawai Undang-undang

Unit Undang Undang

04-9666590

04-9671773 

mohd_fatkhy@mplbp.gov.my

Cik Siti Aisyah Binti Mohd Taib 

Pegawai Perancang Bandar dan Desa 

Jabatan Perancangan Pembangunan dan Landskap

04-9666590

04-9671773 

siti_aisyah@mplbp.gov.my

Pn. Harzanin binti Harun

Akauntan

Jabatan Perbendaharaan

04-9666590

04-9671773 

harzanin@mplbp.gov.my

Pn. Asma Binti Azami

Pegawai Khidmat Pelanggan 

Unit Korporat dan Perhubungan Awam

04-9666590

04-9671773

ukpa@mplbp.gov.my

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)