Yang Dipertua

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Tuan Mohamad Subhi Bin Abdullah.,AMK.,BCK.

Tuan Yang Dipertua

04-4077264

04-4078873

ydp@mdbb.gov.my


Setiausaha

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Encik Muhammad Afnan Bin Mohd Roze

Setiausaha

04-4077264

04-4078873

setiausaha@mdbb.gov.my

Bahagian Khidmat Pengurusan Dan Korporat

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Muhamad Nur Syafiq Bin Norasri

Penolong Pegawai Tadbir (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

syafiq@mdbb.gov.my

Noor Haniza Binti Idris

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

haniza@mdbb.gov.my

Norazura Binti Mohamad

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

azura@mdbb.gov.my

Noor Azlina Asharoh Binti Adli

Pembantu Tadbir P/O

04-4077264

04-4078873

azlina@mdbb.gov.my

Nor Rozmillah Binti Mohamed Rozmi

Pembantu Tadbir P/O

04-4077264

04-4078873

ayu@mdbb.gov.my

Mohd Izat Faisal Bin Idris

Penghantar Notis

04-4077264

04-4078873

-

Mohd Shukri Bin Mat Rejab

Pemandu Kenderaan

04-4077264

04-4078873

-

Asrul Sani Bin Shafiee

Pemandu Kenderaan

04-4077264

04-4078873

-

Mohd Puzi Bin Sidik

Pemandu Kenderaan

04-4077264

04-4078873

-

Hambali Bin Abidin

Pembantu Operasi

04-4077264

04-4078873

-

Unit Teknologi Maklumat/ePBT

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Nuraini Binti Hashim

Penolong Pegawai Tadbir (Ketua Unit)

04-4077264

04-4078873

nuraini@mdbb.gov.my

Umaimah Binti Uzair

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

umaimah@mdbb.gov.my

Bahagian Kewangan

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Nor Azian Binti Darus

Penolong Akauntan (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

azian@mdbb.gov.my

Nurbaya Binti A. Rahim

Pembantu Tadbir

(Kewangan)

04-4077264

04-4078873

-

Shahida Binti Mat Noh

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

syida@mdbb.gov.my

Ruhaida Binti Ibrahim

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

ruhaida@mdbb.gov.my

Muhammad Amin Bin Abdul Rahman

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

amin@mdbb.gov.my

Bahagian Penilaian Dan Pengurusan Harta

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Hanita Binti Abdul Khan

Penolong Pegawai Penilaian (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

hanykhan@mdbb.gov.my

Noor Aziza Binti Abd. Hamid

Pembantu Penilaian

04-4077264

04-4078873

-

Sahron Huzaime Bin Darus

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

-

Bahagian Perancangan Pembangunan Dan Pembangunan Masyarakat

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Shaiful Bin Ismail

Pen. Peg. Perancang Bandar & Desa (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

shaiful@mdbb.gov.my

Ahmad Zhafiran Durrani Bin Razali

Pen. Peg. Perancang Bandar & Desa

04-4077264

04-4078873

-

Siti Nor Fasihah Binti Rosli

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

-

Najah Salam Binti Haji Said

Pembantu Tadbir(P/O)

04-4077264

04-4078873

-

Bahagian Kejuruteraan

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Amir Bin Hamzah

Penolong Jurutera (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

amirr@mdbb.gov.my

Muhammad Muhaimin Bin Sulaiman

Penolong Jurutera

04-4077264

04-4078873

muhaimin@mdbb.gov.my

Nor Shamira Binti Ab Karim

Penolong Jurutera

04-4077264

04-4078873

shamira@mdbb.gov.my

Noorsita Binti Awang

Pembantu Tadbir(P/O)

Pembantu Tadbir(P/O)

Pembantu Tadbir(P/O)

-

Shamsul Anuar Bin Mohamad Hanafiah

Penolong Jurutera

(Pejabat Cawangan MDBB)

05-7160133

-

sham@mdbb.gov.my

Bahagian Kesihatan Dan Pelesenan

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Siti Musslihah Binti Shahidi

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

musslihah@mdbb.gov.my

Najmatun Wahidah Binti Arshad

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4077264

04-4078873

-

Idris Bin Mohamad Yusoff

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4077264

04-4078873

-

Azfareha Binti Adnan

Pembantu Kesihatan Awam

04-4077264

04-4078873

Bahagian Penguatkuasaan & Undang-Undang

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Juwairiyah Binti Hamdan

Penolong Pegawai Undang-Undang (Ketua Bahagian)

04-4077264

04-4078873

juwairiyah@mdbb.gov.my

Mohamad Zaini Bin Md Arup

Pembantu Penguatkuasa

04-4077264

04-4078873

-

Termizi Bin Nasrun

Pembantu Penguatkuasa

04-4077264

04-4078873

-

Mohamad Shahril Bin Ibrahim

Pembantu Penguatkuasa

04-4077264

04-4078873

-

Muhamad Nazirul Mubin Bin Zahari

Pembantu Penguatkuasa

04-4077264

04-4078873

-

Nur Aqilah Afiqah Binti Damsek

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4077264

04-4078873

aqilah@mdbb.gov.my

Unit Pusat Setempat (OSC)

Nama

Jawatan

No. Telefon

No. Faks

Emel

Zul Aiman Bin Haji Md Salleh

Peg. Perancang Bandar & Desa (Ketua Unit)

04-4077264

04-4078873

osc_online@mdbb.gov.my

Suriani Binti Ahmad

Penolong Jurutera

04-4077264

04-4078873

osc_online@mdbb.gov.my

Azida Binti Ishak

Pembantu Tadbir (P/O)

04-4077264

04-4078873

osc_online@mdbb.gov.my

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)