Ketua Bahagian Khidmat Pengurusan dan Korporat

Muhamad Nur Syafiq Bin Norasri

Penolong Pegawai Tadbir N29
syafiq@mdbb.gov.my

Ketua Bahagian Kewangan

Nor Azian Binti Darus

Penolong Akauntan W29

azian@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Penilaian dan Pengurusan Harta

Hanita Binti Abdul Khan

Penolong Pegawai Penilaian W32
hanykhan@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Perancangan Pembangunan

Shaiful Bin Ismail

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa JA29
shaiful@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Kejuruteraan, Projek dan Penyelenggaraan

Amir Bin Hamzah

Penolong Jurutera JA29
amirr@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Kesihatan dan Perlesenan

Siti Musslihah Binti Shahidi

Penolong Pegawai Kesihatan Persekitaran U29
musslihah@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Pembangunan Masyarakat (Menanggung Tugas)

Shaiful Bin Ismail

Penolong Pegawai Perancang Bandar dan Desa JA29
shaiful@mdbb.gov.my

 

Ketua Bahagian Penguatkuasaan (Menanggung Tugas)

Juwairiyah Binti Hamdan

Penolong Pegawai Undang-undang L29
juwairiyah@mdbb.gov.my

 

Ketua Unit Audit Dalam (Menanggung Tugas)

Hanita Binti Abdul Khan

Penolong Pegawai Penilaian W32
hanykhan@mdbb.gov.my

 

Ketua Unit Komunikasi Korporat dan Perhubungan Awam (Menanggung Tugas)

Muhamad Nur Syafiq Bin Norasri

Penolong Pegawai Tadbir N29
syafiq@mdbb.gov.my

 

Ketua Unit Undang-Undang

Juwairiyah Binti Hamdan

Penolong Pegawai Undang-undang L29

juwairiyah@mdbb.gov.my

 

Ketua Unit Teknologi Maklumat / ePBT

Nuraini Binti Hashim

Penolong Pegawai Tadbir N29

nuraini@mdbb.gov.my

 

Ketua Unit Pusat Setempat (OSC)

Zul Aiman Bin Md Salleh

Pegawai Perancang Bandar dan Desa JA41

osc_online@mdbb.gov.my

MalayEnglishArabicChinese (Simplified)